Kullanım Koşulları ve Gizlilik Sözleşmesi

Bu internet sitesinde yer alan bilgilerin ve malzemelerin, görsel unsurların ve bunların düzenlenmelerindeki telif hakkı, aksi açıkça belirtilmediği sürece, Önce Evim A.Ş’ye aittir.

Bu internet sitesinde yer alan bilgilerin ve malzemelerin, görsel unsurların ve bunların düzenlenmelerindeki telif hakkı, aksi açıkça belirtilmediği sürece, Önce Evim A.Ş’ye aittir.

Gizlilik

Ziyaret etmekte olduğunuz bu internet sitesinin içeriği sadece bilgi verme amaçlı olup telif hakları Önce Evim A.Ş’ye aittir. Bu internet sitesinde yer alan bilgilerin ve malzemelerin, görsel unsurların ve bunların düzenlenmelerindeki telif hakkı, aksi açıkça belirtilmediği sürece, Önce Evim A.Ş’ye aittir. Bilgiler, Önce Evim A.Ş’nin yazılı izni olmaksızın dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz, alt lisansla kullandırılamaz, değiştirilemez, ticari bir amaçla kullanılamaz. Bu internet sitesinin kullanımından doğan veya doğacak her türlü zarar ve / veya kayıplardan dolayı Önce Evim A.Ş’nin hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmaz. Önce Evim A.Ş bu internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.

 

Kullanım Koşulları

onceevim.com”, "onceevim.com" adresli web sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Web Sitesine erişmekle veya onu kullanmakla, iş bu Kullanım Koşulları ile bağlı olmayı kabul etmiş sayılmaktasınız. Bu Koşulları kabul etmiyorsanız, lütfen web sitesinin kullanımını sonlandırınız. Kullanıcı ve Kullanıcılar, internet sitesine girmeden önce yukarıda yer alan Gizlilik ve Kullanım Koşulları Politikasını okuduklarını ve burada yer alan hususlarla ilgili olarak herhangi bir uyuşmazlık veya ihtilaf veya talep olması durumunda, İstanbul Anadolu Mahkeme ve İcra Dairelerinin yetkili olacağını, internet sitesinde yer alan içeriklerin ve Önce Evim A.Ş’ye ait tüm elektronik ortam kayıtlarının HMK madde 193 uyarınca kesin delil sayılacağını gayrikabili rücu olarak kabul, beyan ve taahhüt eder.

SİZİNLE
İLETİŞİM KURALIM