İlklerimiz

Önce Evim İlkleri

‘‘Önce Evim olarak ülkemiz, insanımız, geleceğimiz, dünyamız adına yeniliklere imza atacak, güzellikler yaşatacak, faydalar sunacağız. Bizler berekete talibiz; çok kazanmak değil doğru kazanmak çizgisindeyiz.

Niyetimizle, gayretimizle, icraatımızla gönüllerin huzuru için çalışıyoruz, çalışacağız…’’

Cavit Çakır
Yönetim Kurulu Başkanı

 

SEKTÖRDE İLK’LERİMİZ - 1

Çalışma Ortaklığı

Önce Evim’den Bir İlk Daha !!!

Hiç kimseye “çalışan, işçi” bakışıyla yaklaşmayan Önce Evim; konumu, kademesi ne olursa olsun insanı kaynak olarak değil, kıymet olarak gören kurumdur. Bu bakış açısı gereği "Paylaşırsak tok oluruz…"  anlayışını benimseyen Önce Evim, kadrosuna dahil ettiği tüm çalışma arkadaşları ile ticari hayatı boyunca “beraber yürümeyi, birlikte büyümeyi” hedeflemektedir. Bu düşünceyi hedeften icraata dönüştürerek şirket karının %5’ini “Çalışma Arkadaşları” ile paylaşan Önce Evim; “işveren- işgören, çalışan- çalıştıran” yaklaşımını kaldırıp, yerine “Çalışma Ortaklığı” anlayışını ve işleyişini getirerek sektörde yine bir ilke imza atmıştır.  Önce Evim’de “çalışan, işçi” yoktur, herkes işinin sahibidir

 

SEKTÖRDE İLK’LERİMİZ - 2

Her Satıştan Prim, Herkese Prim

Önce Evim’den Bir İlk Daha !!!

Sektörün yenilikçi firması Önce Evim, her biri birbirinden değerli kişiler ve birimlerden oluşan bir bütündür. Bu bütünlüğün uyum içinde işlemesi, herkesin üzerine düşen görevi severek yapması, ekip ruhu ve takım oyunu ahenginin devamlılığının sağlanması adına sektörde bir ilke daha imza atmaktadır. Önce Evim; konumu, kademesi, görevi ne olursa olsun bu bütünlüğü oluşturan herkese, yapılan her satıştan prim vererek “gayreti, benimsemeyi, emeği” ayrıca ödüllendirmektedir.

“Her Satıştan Prim, Herkese Prim” uygulaması ile Önce Evim’de herkes emeğinin karşılığını almaktadır. Önce Evim; emeğe saygı duyan gönüllerin buluştuğu bir işletmedir…

 

SEKTÖRDE İLK’LERİMİZ - 3

Sosyal Kasa, Toplumsal Kalkınma

Önce Evim’den Bir İlk Daha !!!

“Toplum adına, toplum yararına…”
Önce Evim, kazancının %10’unu toplum adına, toplum yararına projeler için SOSYAL KASA olarak ayırmıştır. 

Türkiye’de ilk defa Önce Evim tarafından uygulanan Sosyal Kasa uygulaması ile birçok güzellik üretilecek, desteklenecek, uygulanacak, yarınlarımız adına nice güzelliklere imza atılacaktır.

Bireysel ve kurumsal kalkınmanın yanında TOPLUMSAL KALKINMA için nice farklı çalışmalar yapılacaktır.

 

SEKTÖRDE İLK’LERİMİZ - 4

Tasarruf Hayat Sigortası

Önce Evim’den Bir İlk Daha !!!

Önce kazanımlarınıza değer veriyor, haklarınızı en az sizler kadar muhafaza ediyoruz. Çünkü paranın kolay kazanılmadığını biliyoruz.

Sizler gönül rahatlığı ile tasarruf edin, tasarruflarınızı da güvenle yatırıma çevirin diye Önce Evim, Tasarrufa Dayalı Faizsiz Finans Sisteminin “FAİZSİZLİK” ilkesine uygun “TEKAFÜL SİGORTA SİSTEMİ” ile sizleri destekliyor. Türkiye’de ilk defa Önce Evim tarafından uygulanan Sigorta Güvence Sistemi “Tasarruf Hayat Sigortası” ile risklerinizi paylaşıyor.  

Bu sistemle tereddütler gidiyor ve sizlere GÖNÜL RAHATLIĞI ile tasarruf etmek kalıyor

 

SEKTÖRDE İLK’LERİMİZ - 5

Proje Anlaşmalı Tasarruf Yöntemi

Önce Evim’den Bir İlk Daha !!!

"PAT Evinizdesiniz, PAT Arabanızda"

Bu yöntem; “birleşmek başlangıç, birliği sürdürmek gelişme, birlikte çalışmak başarıdır” özlü sözünün hayat bulmuş halidir. Ev, İşyeri ve Araba gibi öncelikli ihtiyaçlarını gidermek isteyen insanlarımızın, aylık ödeme güçleri dikkate alınarak anlaşmalı olduğumuz projelere yönlendirilip organize edilmesi ve noter şahitliğinde belirlenip onaylanan teslim tarihlerine göre ihtiyaçlarını gidermesi için uyguladığımız bir yöntemdir.

Bu yöntem Türkiye’de ilk defa Önce Evim tarafından uygulanıyor…

 

SEKTÖRDE İLK’LERİMİZ - 6

Değer Uyarlamalı Tasarruf Yöntemi

Önce Evim’den Bir İlk Daha !!!

Bu yöntem; “bize değer kazandıran şeyler, yaptığımız işlerdir” özlü sözünün hayat bulmuş halidir. Ev, İşyeri ve Araba gibi ihtiyaçlarını gidermek isteyen insanlarımızın, aylık ödeme güçleri dikkate alınarak uygun Tasarruf Gruplarına yönlendirilip organize edilmesi ve noter şahitliğinde belirlenen teslim tarihlerine göre ihtiyaçlarını gidermesi için uyguladığımız bir yöntemdir.

Bu yöntemin amacı; teslimatını alan Müşterilerimiz ile Toplu Teslim Tarihini bekleyen Müşterilerimiz arasında zamana ve enflasyona karşı paranın alım gücünü korumaktır. 

 

SİZİNLE
İLETİŞİM KURALIM