Hakkımızda

Tasarruf Finansman Sistemi

“Önceliklerin Karşılığını Bulduğu Yer: Önce Evim…”

Önce Evim; insanlarımızın tasarruflarını yatırıma dönüştürerek öncelikli ihtiyaçlarını “faizsiz, vade farksız, en güvenilir, en hızlı, en kolay ve en uygun maliyet” ile karşılamasını sağlayan faizsiz ve vade farksız finansman edinimine dayalı "Tasarruf Finansman" şirketidir.

İlk insandan günümüze; “beslenme, barınma, binek, birlikte yaşama ve birikim” insanoğlunun en öncelikli ve en önemli ihtiyaçlarındandır (5B Yasası). İnsanlarımız hayat mücadelesinin büyük çoğunluğunu, “beslenme, barınma ve binek” ihtiyaçlarını karşılayabilmek için verirler. Ve en çokta bu ihtiyaçlarını gidermek için para, finans arayışına girerler. Çünkü hayatın önceliği olan barınma (ev) ve binek (araba) ihtiyacının giderilmesi, ailede huzur ve mutluluğun olmazsa olmazlarındandır. Ancak insanlarımızın birçoğunun karşısına; faiz, vade farkı, gelir düzeyi ve kredi sorunu gibi engeller çıkar. Ve insanlarımız bu ihtiyaçlarını gidermekte zorlanır. 

İşte tam burada Önce Evim devreye girer ve "faizsiz, vade farksız ve tamamen kendi bütçelerine göre ödeme yapabilecekleri" finans seçenekleri sunar. 

İnsanlarımızı tasarrufa yönlendirip, tahsil edilen Finansal Yatırım Tutarlarını organize ederek “sosyal dayanışmayı, toplumsal kaynaşmayı, ihtiyaç yükünü paylaşmayı ve ekonomik faydayı” artıranTasarruf Finansman modeli, gelir seviyesi ne olursa olsun insanlarımızın finansman ihtiyacını giderebilecekleri çok kolay yöntemlere sahiptir.

Geçmişi, insanoğlunun finans ihtiyacının ortaya çıktığı ilk dönemlere kadar uzanan ve kendine özgü ilkeleri ve faaliyet yapısı ile herkesin ödeme gücüne göre faizsiz ve vade farksız finans seçeneği sunan tasarrufa dayalı bu sistemin, bireysel ve toplumsal manada ülkemize, insanlarımıza sağladığı ve sağlayacağı çok önemli faydalar vardır.

Çünkü bu finansal yöntemde, faiz ve vade farkı yoktur. Peşinat ve ara ödeme zorunluluğu yoktur. Ek maliyet ve ekstra ödeme yoktur. Herkes kendi ödeme gücüne göre hareket eder, şu kadar ödemek zorundasınız dayatması yoktur. Ödeyememe durumunda Tasarruf Sahiplerini mağdur eden uygulamalar yoktur. Kısacası diğer finansal çözümlerde yaşanan sorunların hiçbiri yoktur.

Bu nedenlerle sizleri, önceliklerinizi önceliği kabul eden ve hayallerinizi önceleyen Önce Evim ile tanışmaya, “tasarruf finansmanı ile faizsiz finansa ulaşmaya” ve “yapılan tasarrufları da bir an ÖNCE yatırıma dönüştürmeye” davet ediyoruz. Çünkü birey, aile ve ülke olarak önceliklerimize kolayca ulaşmanın yolunun Tasarruf Finansman Sistemine dâhil olmaktan geçtiğine inanıyoruz.

Çünkü insanlarımız, Önce Evim “organizasyonu, garantisi ve finansörlüğünde” tasarruflarını yatırıma dönüştürerek elde ettikleri alım gücüyle karşılamakta zorlandıkları tüm maddi ihtiyaçlarını kolayca gideriyorlar. Tek başlarına tasarruf yaptıklarında hem VAKİT, hem NAKİT zararına uğrarken, Önce Evim Tasarruf Finansman Yöntemlerini tercih ettiklerinde, hem VAKİTTEN hem de NAKİTTEN kazanıyorlar.

Müşterilerimiz Önce Evim'in organizatörlüğü, garantörlüğü ve finansörlüğünde ihtiyaçlarını giderecek olmanın rahatlığını yaşarken, bizler de bu yöntemlerle insanlarımızın önceliklerine kavuşmasına, temel ihtiyaçlarını gidermesine yardımcı olmanın huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz.  

Hep birlikte; “ülkemiz insanlarına alternatif finansal hizmetler sunulmasına, reel sektörü daha fazla destekleyecek bir finans anlayışının gelişmesine, İstanbul Uluslararası Finans Merkezi Projesi kapsamında İstanbul’un aynı zamanda bir Faizsiz Finans Merkezi haline gelmesine ve nihai olarak ülke ekonomisinin gelişmesine” katkı sağlamaktan onur duyuyoruz.

Önce Evim'de; “önceliğimiz sizsiniz, öncelikleriniz de önceliğimiz, gelin hayallerinizi önceleyin” çağrımızı yineliyor, sizleri de önceliklerinizi beraberce karşılamaya, değeri paylaşmaya ve geleceğe umut taşımaya davet ediyoruz.

Gelin “tanışalım, konuşalım, anlaşalım, kazanalım, paylaşalım...”

SİZİNLE
İLETİŞİM KURALIM