Başkanımızın Mesajı

Gelin hayallerinizi Önce Evim'leyin...
“Hayallerinizi Önceleyin: Önceliğiniz Önceliğimizdir”
 
Önce Evim ile Önceliklerinize Kavuşacaksınız.
 
Öncelikleri, önceliğimiz olan kıymetli Tasarruf Sahiplerimiz, Müşterilerimiz, Değerli Çalışma Ortaklarımız ve Gönül Dostlarımız;
 
Tasarruf Finansman sektörüne “önceliklerinizi önceleyecek” yenilikler kazandırıp, yöntemlerin daha etkin ve yaygın kullanılmasına destek olmanın “insanlarımız, ülkemiz, dünyamız, ukbamız” adına en faydalı yol olduğu gerçeğine ve daha geniş kitlelere ulaştırmanın gerekliliğine yürekten inandığımız için Önce Evim AŞ’ni kurduk.
 
Neden Önce Evim?
 
Çünkü herkes önce "evim olsun, arabam olsun, önce iş yerim" ister...
 
Hemen hepimiz günlük konuşmalarımızda önceliklerimizden bahsederiz. “Önce evimi alayım, önce arabamı alayım, önce işimi kurayım” gibi öncelikli ihtiyacımız neyse onu dile getiririz.  
 
İnsan hayatında öncelik önemlidir, önceleyebilmek önemlidir, öncesine ve önceliğe karar verip gereğini yapma inceliği çok daha önemlidir.
 
Çünkü hayatta ne yaparsak yapalım, önceliklerimize ve öncelediklerimize göre hareket ederiz. Öncelik ve önem sırası belirlenmeden ne yaparsak yapalım, arzu ettiğimiz sonuca ulaşma ihtimali zayıflar. Mecnun Leyla’yı, Ferhat Şirin’i öncelediği için asırlarca aşklarından söz ettirdiler, ettirecekler…
 
Öncelikleri belirlemek, önceliklere dikkat etmek, önceliklere göre hareket etmek her zaman hayatımıza artı katar. Hayatımızda olan ya da olmayan, olmasını isteğimiz veya istemediğimiz, ulaşmayı, kavuşmayı beklediğimiz yahut kurtulmayı arzu ettiğimiz şeyler hakkında karar vereceğimiz zaman hepimiz kendimize şu soruyu sorarız:
 
Hayatımızdaki önceliği ne?
 
Sizin ondaki önceliğiniz ne?
 
Öndeyse, öndeyseniz, ne mutlu size...
 
Öncelikleri biliyor olmak, bugünü değerlendirmeyi ve gelecekle ilgili net bir tabloya sahip olmayı ifade ediyor. Bu tablo, geleceğe ulaşma, kaynakları görme ve değerlendirme konusunda fırsatlar sunuyor. 
 
Önceliklerimizi bilmiyorsak; fırsatlar ve kaynaklar, onları fark etmeden / edemeden geçip gidiyor.
 
Bugünün huzur ve mutluluğunu yarınlara taşımamız, fırsatları ve kaynakları fark etmemiz, önceliğinizi karşılama rahatlığını doyasıya yaşamamız için hepinizi Önce Evim'e bekliyoruz. 
 
Çünkü:
 
  • Önce Evim’e geldiğinizde bütün belirsizlikler ortadan kalkar…
  • Önce Evim Yöntemleri ile yürek hareketlenir, gün bereketlenir, gelecek şekillenir…
  • Önce Evim misafirperverliği ile an kıymetlenir, can kıymetlenir, imkân kıymetlenir…
  • Önce Evim dokunuşu ile eylem düzgün, söylem dürüst, davranış doğru olur…
  • Önce Evim birlikteliği ile ulaşılmazlara ulaşılır, aşılmazlar aşılır…
  • Önce Evim güç birliği ile zorluklar kolaylaşır,  imkânsızlar mümkün hale gelir…
Değerli Çalışma Ortaklarımız ve Kıymetli Müşterilerimiz,
 
Bu güzellikleri hep birlikte yaşamak ve yaşatmak için Önce Evim’i kurmuş olmanın heyecanını yüreğimizde derinden hissederken, ikinci heyecanı da hepimize kalıcı faydalar oluşturacak Tasarruf Finansman Yöntemlerimizi sizlerle buluşturduğumuzda yaşadık.
 
Önce Evim: Doğru zemin, doğru zaman, doğru mekân, doğru yöntemler ve doğru kurum…
 
Önce Evim denildiğinde hepimizin zihninde bu güzellikler canlanacak, hepimizin hayatı bu dokunuşlarla güzelleşecek. Çünkü Faizsiz Finans için tasarruf yapmak önemli, “Önce Evim” ile tasarruf yapmak çok daha önemlidir. Sizlere doğru yöntemleri, doğru zamanda, doğru şekilde sunmak için buradayız. 
 
Önceliklerini belirlemiş siz kıymetli Tasarruf Sahiplerini, Önce Evim organizasyonunda kendimize özgü yöntemlerle bir araya getirip hayallerinize kavuşmayı, tek başınıza tasarruf yaparken yaşama ihtimalinizin olduğu bütün olumsuzlukları ortadan kaldırmayı, diğer Tasarruf Sahipleri ile buluşturarak ihtiyaç duyduğunuz alım gücüne ulaşmayı en güvenilir, en hızlı ve en kolay hale getiriyoruz.
 
Önce Evim ve önceliğini belirlemiş Tasarruf Sahipleri ile birlikte hem yükünüzü paylaşıyor, hem vakit ve nakit kazandırıyor, hem de zorluklarınızı kolaylaştırıyoruz. 
 
Tüm İhtiyaçlarınız İçin Adresiniz: Önce Evim…
 
Siz ihtiyacınızı belirleyin, Önce Evim'e gelin…
 
Ev sahibi olmak, evinizi yenilemek, yeni konutlar alarak yatırım yapmak, araba sahibi olmak, arabanızı yenilemek, iş yerinizi satın almak… vs.
 
Kısacası; Önce ne istiyorsanız, size özel ödeme seçenekleri, Finansal Yatırım Tutarınıza özel teslim tarihleri, “en güvenilir, en hızlı, en kolay ve en uygun maliyet” ile Önce Evim Tasarruf Finansman Yöntemlerinde…   
 
Çünkü Önce Evim'de “önceliğimiz sizsiniz”, “önceliğiniz de önceliğimiz”: Gelin hayallerinizi Önce Evim'leyin...
 
Önce Evim'de çalışmalarımızın merkezinde her zaman sizler varsınız ve hep sizler olacaksınız. Sizlere hizmetin “en güvenilir, en akılcı, en kaliteli, en ekonomik, en sürdürülebilir ve en yenilikçi” olanını, memnuniyetiniz için memnuniyetle sunacağız.
 
Geride bıraktığımız çeyrek asırlık zaman içinde elde ettiğimiz tecrübelerimizi, yeni tecrübelerle harmanlayarak hep birlikte Önce Evim'i zirveye taşıyacak, Önce Evim Faizsiz Finans Yöntemlerinin, tüm dünyada uygulanabilir olması için var gücümüzle çalışacağız.
 
Değerli Çalışma Ortaklarımız; 
 
Önce Evim olarak güven, huzur, mutluluk ve yenilikler eşliğinde insanlarımızın önceliklerini karşılama yolculuğuna başladık. Sizler yol arkadaşlarımızsınız. Bu güzel yolculukta; “İnsanlık, Adalet, Sorumluluk, Güvenilirlik, Yardımseverlik, Sevgi - Saygı, Doğruluk - Dürüstlük, Alçakgönüllülük, Hoşgörü, Çalışkanlık, Yenilikçilik, Müşteri Odaklılık, Şeffaflık, Coşku, Tutarlılık” gibi bizi biz yapan değerlerle nice güzellikler yaşayacak ve yaşatacağız.
 
Bu konuda sizlere çok büyük görevler düşüyor. Bu görevde, her birinizin başarılı sonuçlar elde edeceğinden zerrece şüphem yok. Sizlere yürekten inanıyor, güveniyorum. Öyle ki yaşadığımız ve yaşattığımız öncelikler ve incelikler ile hem kendinizin, hem insanlarımızın, hem de ülkemizin geleceğini nasıl güzelleştireceğinizi şimdiden görüyorum.
 
Değerli Çalışma Ortaklarımız, Kıymetli Müşterilerimiz ve Gönül Dostlarımız;
 
Bize olan güveniniz, inancınız ve birlikteliğiniz için her birinize can u gönülden teşekkürlerimi sunuyorum. 
 
Her zaman söylediğimiz gibi; “Önce Evim’de önceliğimiz sizlerin hayallerini öncelemektir…
 
Saygılarımızla
 
Cavit ÇAKIR
Yönetim Kurulu Başkanı
SİZİNLE
İLETİŞİM KURALIM