PROJE ANLAŞMALI TASARRUF YÖNTEMİ

Beklediğiniz Fırsat, Geliyor PAT, PAT
PROJE ANLAŞMALI TASARRUF YÖNTEMİ
"Beklediğiniz Fırsat, Geliyor PAT, PAT..."

Bu yöntem; “birleşmek başlangıç, birliği sürdürmek gelişme, birlikte çalışmak başarıdır” özlü sözünün hayat bulmuş halidir. Ev, araba ve iş yeri gibi öncelikli ihtiyaçlarını gidermek isteyen insanlarımızın, aylık ödeme güçleri dikkate alınarak anlaşmalı olduğumuz projelere yönlendirilip organize edilmesi ve noter şahitliğinde belirlenip onaylanan tahsisat tarihlerine göre ihtiyaçlarını gidermesi için uyguladığımız bir yöntemdir.

Bu yöntemde; her ay için 15 - 365 kişilik gruplar oluşturulur. Kesin Tahsisat Tarihi, karşılıklı anlaşılan tarihe göre belirlenir.

Kesin Toplu Tahsisat Tarihine kadar oluşturulan gruplar için noter şahitliğinde “Tahsisat Tarihi Belirleme Organizasyonu” yapılır ve ay içinde oluşturulan her bir gruptan, önümüzdeki 6 ay içinde teslimatını alacak 6 kişinin tahsisat tarihleri belirlenip onaylanır. Tahsisat Tarihi Belirleme Organizasyonu, tüm Tasarruf Grupları için her 6 ayda bir yenilenir. Belirlenen teslim tarihlerinde, her bir gruptan 6’şar kişiye teslimatları yapılır.

Yapılan Tahsisat Tarihi Belirleme Organizasyonunda, tahsisat tarihi henüz belirlenmemiş olan Tasarruf Sahiplerinin hepsine, anlaşmalı olduğumuz projenin tahsisat tarihine göre Kesin Toplu Tahsisat yapılır. Gruptaki herkes teslimatını almış olur.

Bu yöntemin avantajı; toplu alım ve yapılan anlaşmadan kaynaklanan uygun fiyatlarla insanlarımızın ihtiyaçlarını gidermesini sağlamasıdır.

SİZİNLE
İLETİŞİM KURALIM