NOTER ONAYLI TASARRUF YÖNTEMİ

Hayallerinize NOT Verin
NOTER ONAYLI TASARRUF YÖNTEMİ

Bu yöntem; “baş başa vermeyince, taş yerinden kalkmaz” atasözünün hayat bulmuş halidir. Ev, araba ve iş yeri gibi öncelikli ihtiyaçlarını gidermek isteyen insanlarımızın, aylık ödeme güçleri dikkate alınarak uygun Tasarruf Gruplarına yönlendirilip organize edilmesi ve noter şahitliğinde belirlenip onaylanan tahsisat tarihlerine göre ihtiyaçlarını gidermesi için uyguladığımız bir yöntemdir.  

Bu yöntemde; her ay için 15 - 365 kişilik gruplar oluşturulur.  Finansal Yatırım Tutarları ve aylık Tasarruf Miktarlarına göre ayın başında açılan gruplar, ay sonunda kapatılır.  Her ay oluşturulan gruplar için noter şahitliğinde “Tahsisat Tarihi Belirleme Organizasyonu” yapılır ve ay içinde oluşturulan her bir gruptan, önümüzdeki 6 ay içinde teslimatını alacak 6 kişinin teslim tarihleri belirlenip onaylanır. Tahsisat Tarihi Belirleme Organizasyonu, tüm Tasarruf Grupları için her 6 ayda bir yenilenir. Belirlenen tahsisat tarihlerinde, her bir gruptan 6’şar kişiye tahsisatları yapılır.

Yapılan Tahsisat Tarihi Belirleme Organizasyonunda, tahsisat tarihi henüz belirlenmemiş olan Tasarruf Sahiplerinin hepsine, en uzun vadede hedefledikleri Finansal Yatırım Tutarının miktar ve vade olarak %40 oranında tasarruf yaptıklarında Toplu Tahsisat yapılır. Ve gruptaki herkes teslimatını almış olur.

Yani kendi kendinize tasarruf yaptığınızda 100 ayda ulaşabileceğiniz alım gücüne, Önce Evim Tasarruf Finansman Yöntemleriyle 1. aydan itibaren ulaşır, hem nakitten, hem de vakitten kazanırsınız.

SİZİNLE
İLETİŞİM KURALIM